Kemp Roku 2016

Zábava a Sport

V celém areálu o rozloze 5 ha, který je Vám k dispozici se nachází velká spousta zábavního i sportovního vyžití. Ať za námi přijedete na celý den a nebo na týden, nudit se rozhodně nebudete. Níže Vám blíže představíme ty nejklasičtější činnosti, které si můžete plně užít.

Zábava

V rozlehlém areálu je k dispozici  hodně prostoru pro zabavení dospěláků i dětí. Můžete si zde zahrát společenské hry, od hry na schovku až třeba po šipkovanou. V areálu je možnost rozdělat několik táborových ohňů. Dojem na Vás udělají také domácí a exotická zvířata a s některými z nich se můžete pomazlit v osobním kontaktu. Nechybí ani rybník ve kterém se můžete vykoupat, voda je nezávadná. Děti určitě uvítají pěkný dětský park s mnoha průlezkami, houpačkami, pískovišťem a skluzavkou. Po celý den se samozřejmě můžete občerstvit v naší restauraci, kde vaříme výborná česká jídla, smažené pokrmy a točíme dobré pivko.

Rodinná ZOO


V naší „rodinné ZOO“ máte jedinečnou příležítost si zblízka prohlédnout a poznat velmi zajímavá a krásná domácí i exotická zvířata. Například Velbloudy Dvouhrbé, Opičky Macac, Lamy a další zajímavá zvířata.

Bufet Bar  (Restaurace na Kateřině)

Restaurace na Kateřině nabízí velmi příjemné posezení buď na kryté terase, kde se můžete schovat před slunkem či dešťem nebo na venkovní terase s příjemným prostředím a hezkým výhledem. Vaše mlsné jazýčky určitě uspokojí naše výborná česká kuchyně, případně nějaká smažená klasika z naší denní nabídky. Osvěžit se můžete nějakými nealkoholickými i alkoholickými nápoji nebo nanuky. Otevřeno denně od 8:00 – 20:00.

Průlezky a houpačky

Vaše menší i větší ratolesti se dozajista dostatečně „vyblbnou“ na různých houpačkách, skluzavkách , průlezkách či pískovišti, zatímco vy se můžete v klidu slunit na přilehlých lavičkách.

Sport

Areál a jeho okolí je velmi vhodný pro sportovní aktivity. Například se tu můžete věnovat orientáčnímu i přespolnímu běhání. Kemp je výbornou startovní pozicí pro Cykloturisty, kteří od nás vyjíždějí na mnohá zajímavá místa v okolí nebo tu jen přenocují na svých dlouhých cestách. Přímo v areálu je také tělocvična, kterou mohou využít sportovní oddíly nebo i jiné sportovně zaměřené školy a tábory. Pro rekreační užití je k dispozici také fotbalové a nohejbalovo/volejbalové hřiště a stůl pro stolní tenis

Tělocvična

Přímo v areálu je postavena tělocvična, vhodná pro gymnastické a bojové cvičení. Telocvična je vybavena nářadím pro bojové sporty, gymnastiku a posilovnou. Je vhodná pro letní i zimní soustředění, různých sportovců a sportovních oddílů.

Hřiště

V kempu jsou dvě hřiště vhodná pro sportovní aktivity. Jedno z hřišť je travnaté s kovovými brankami určené hlavně pro fotbal a druhé je nohejbalovo/volejbalové, s tvrdým povrchem a ocelovými sloupky sloužícími k natažení sítě.