Kemp Roku 2016

Školy v přírodě a Dětské tábory

V našem rekreačním zařízení Svatá Kateřina se již přes 20let specializujeme na školy v přírodě, dětské tábory a ozdravné pobyty. V okolí kempu se nacházejí krásné a zdravé lesy s pískovcovým hřebenem.

V rozlehlém areálu (5ha) je k dispozici hodně prostoru pro zábavu. Můžete si zde zahrát různé společenské hry. V areálu je možnost rozdělat několik táborových ohňů. Nechybí ani rybník ve kterém se můžete vykoupat, voda je nezávadná.

Pro děti je tu pěkný dětský park s mnoha průlezkami, houpačkami, pískovišťem a skluzavkou. Pro sportovní vyžití je tu k dispozici hřiště na volejbal, branky na fotbal, stolní tenis a také sauna.

Dojem na děti udělají také domácí a exotická zvířata.  Například Velbloudi Dvouhrbí, Bílý Lev, Opičky Macac, Páv Korunkatý, Oslík, Poníci, Lamy a další zajímavá zvířata. S některými z nich se můžete pomazlit v osobním kontaktu.

Na hlavní budově je k dispozici 32 míst ve 4-6 lůžkových pokojích a 150 míst ve 4-6 lůžkových chatách. Sociální zařízení s dostatečnou kapacitou je společné.

Po celou dobu pobytu Vám budeme vařit výborná česká jídla z naší kuchyně.
Po dohodě zajístíme dopravu na výlety do okolí.

Cena pobytu pro školy v přírodě:

Délka pobytu Cena V ceně je zahrnuto
7 dní Od 2300 Kč Ubytování
Strava 5x denně
Pitný režim

10 dní Od 2800 Kč
14 dní Od 3300 Kč

Cena pobytu pro tábory:

Délka pobytu Cena V ceně je zahrnuto
7 dní Od 2300 Kč Ubytování
Strava 5x denně
Pitný režim
10 dní Od 2800 Kč
14 dní Od 3300 Kč

Fotogalerie: